Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının dişinin düştüğünü görmek

Rüyada başkasının dişinin düştüğünü görmek

Rüyada başkasının dişinin düştüğünü görmek sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, birlik ve dayanışma halinde olacağına, can sıkıntısının geçeceğine, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının dişinin düştüğünü gördüyseniz:

  • İnsanlardan önemli konularda işinize yarayabilecek bilgiler alabilirsiniz.

Rüyada kaplama dişin düştüğünü görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dişinin ağzına düştüğünü görmek sıkıntılı bir döneme gireceğine, erken evlilik yapacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına yorulur.

Rüyada dişini düştüğünü görmek büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, zor durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dişin çürüyüp düştüğünü görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, güllük gülistanlık olacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada ön dişinin düştüğünü görmek aile hayatında çok güzel haberler alacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin dişinin düştüğünü görmek rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına delalettir.

Rüyada protez dişin düştüğünü görmek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine delalettir.

Rüyada dişin düşüp kanadığını görmek kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yigit

Rüyamda yıllardır sevdiğim insanın ön 2 tavşan dişinin olmadığını görmek ve bberaber gezip dolaştımızı görmek bana çok değişmişsin güzelleşmişsin gibi övgülü sözler söylemesi
Anlamı nedir lütfen söyleyin

Semra

Rüyamda bir tanidigimin iki tane üst dişini kendi eliyle çekti birini benim elime verdi öbürünü başkasının eline verdi dişler uzun ve siyahtı ama kökleri beyazdı