Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının çiçek diktiğini görmek

Rüyada başkasının çiçek diktiğini görmek

Rüyada başkasının çiçek diktiğini görmek kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, onlara değer vereceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, insan sevindireceğine, dua alacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine işaret eder.

Rüyada başkasının çiçek diktiğini gördüyseniz:

  • Ya da duygularını anlamaya çalışabilirsiniz.

Rüyada başkasının çiçek diktiğini görmek kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına işarettir.

Rüyada çiçek diktiğini görmek zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada birinin çiçek diktiğini görmek helal rızka kavuşacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada dikilecek çiçek görmek uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada dikiş diktirmek başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, ticarette öne geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elbise diktiğini görmek ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada menekşe diktiğini görmek iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, onlar sayesinde kalkınacağına tabir olunur.

Rüyada dikilmiş yara görmek sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysel

Komşum benim çiçeğimi çalmış başka sına ekiyor ben de elimde yeşil ot yiyorum aaao çiçek benim değil mi diyorum ğülüyor ne anlama ğeliyor teşekürler