Rüyada başkasının binasının yıkıldığını görmek

Rüyada başkasının binasının yıkıldığını görmek rızık bolluğu içinde olacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, kazançtan yana kara geçeceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına yorulur.

Rüyada başkasının binasının yıkıldığını gördüyseniz:

  • Size bazı fikirlerini kabul ettirmeye çalışan ya da kural koyma çabasında olan kişilere itiraz etme arzunuzu bastırmanızda fayda var.

Rüyada başkasının binasının yıkıldığını görmek çok mutlu edeceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni binanın yıkıldığını görmek daha sonra işlerin açılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada binanın üstüne yıkıldığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder. Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına delalettir.

Rüyada yıkılan binanın içinde olmak bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, anlaşmazlıkların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski bir binanın yıkıldığını görmek dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına işaret eder.

Rüyada deprem olduğunu binaların yıkıldığını görmek yeni bir eve taşınacağına, rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına tabir olunur.

Rüyada binanın yıkıldığını görmek kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına yorulur.

Rüyada eski binaların yıkıldığını görmek bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mrym

İki tanıdığımla evime giderken yeni geçtiğimiz boş bir arsadan gürültü geldi. Oraya yapılmış sadece duvarları bitmiş büyük bina yıkılmıştı. Kötü yapılmış deyip yola devam etmek isterken deprem oldu. Yanında aynısı gibi başka bir bina yıkıldı. İşçiler kaçtı insanlar deprem oldu diye koşuşturuyordu. Hemen evime koşmaya başladım. Korkulukları sökülmüş devlet binalarından ve bir camiden geçtim. Bir komşumun evi daha yıkılmıştı. Ama annemler iyiydi evimiz sağlandı. Üç bina dışında her yer sağlamdı.

Scroll to Top