Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada baskasina asik olmak

Rüyada baskasina asik olmak

Rüyada baskasina asik olmak kişinin malını kaybedebileceğine, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, kazancının daha da artacağına inanılır.

Rüyada baskasina asik olmak gördüyseniz:

  • Şans tanımak isteyeceksiniz.

Rüyada baskasina asik olmak dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine işaret eder.

Rüyada anneye asi olmak iyi halini yitireceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada babaya asi gelmek maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ünlüye asik olmak işlerinin bozulacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada asi nehrini görmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, kendi patronu olacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine işaret eder.

Rüyada babaya asi olmak en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine işarettir.

Rüyada baskasina su vermek sebep olacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada baska bir sehre gitmek hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments