Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balkondan düşerken görmek

Rüyada balkondan düşerken görmek

Rüyada balkondan düşerken görmek işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, keyifli hale geleceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına yorulmaktadır.

Rüyada balkondan düşerken gördüyseniz:

  • Aklınızda bulunmasında fayda var.

Rüyada balkondan düşerken tutunmak atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada komşunun balkondan düştüğünü görmek mevcut konforunun da devam edeceğine, yazgısının güzelleşeceğine, mutlu ilişkiler kuracağına tabir olunur.

Rüyada kedinin balkondan düştüğünü görmek ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak hastalanacağına, üzüleceğine, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, işinden çıkarılacağına işarettir.

Rüyada balkondan düşen bebeği kurtarmak ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, kinin ve nefretin son bulacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebeği balkondan düşürmek tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada balkondan düşen bebek görmek katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine böylece hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.