Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balık istifi görmek

Rüyada balık istifi görmek

Rüyada balık istifi görmek hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada balık istifi gördüyseniz:

  • Hazırlık yapılması gereken şeyleri ihmal etmemelisiniz.

Rüyada balık istifi görmek daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına delalet eder.

Rüyada istiflenmiş odun görmek yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, doğru bir karar verileceğine işarettir.

Rüyada istif yapmak sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşınla balık tutmak ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine yorulur.

Rüyada akvaryum içinde büyük balık görmek iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine delalettir.

Rüyada büyük dişli balık görmek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada balık avlandığını görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada yunus balığıyla oynamak yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments