Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bal tartmak

Rüyada bal tartmak

Rüyada bal tartmak sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bal tartmak gördüyseniz:

  • yanlız bir plan varsa onu ertelemenize neden olabilir.

Rüyada bal tartmak bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, yaşananları unutturacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine inanılır.

Rüyada odun tartmak çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada süt tartmak hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada terazi tartmak iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zeytin tartmak üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzüm tartmak çok başarılı işlere girileceğine, çok büyük zararlar edileceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına işarettir.

Rüyada sebze tartmak sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, iş sahibi olunacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına delalet eder.

Rüyada ekmek tartmak kendisini üzen konuların kapanacağına, kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments