Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bahçeden yeşil fasulye toplamak

Rüyada bahçeden yeşil fasulye toplamak

Rüyada bahçeden yeşil fasulye toplamak kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, daha fazla yakınlaşacağına delalettir.

Rüyada bahçeden yeşil fasulye toplamak gördüyseniz:

  • Hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın insanlara güvenmek doğru değildir.

Rüyada bahçeden yeşil fasulye toplamak güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, yeni bir çevre edinileceğine, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada bahçeden fasulye toplamak eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına inanılır.

Rüyada yeşil fasulye bahçesi görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada bahçede yeşil fasulye görmek kısmetinin her zaman açık olacağına, sorunlarını aşacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taze yeşil fasulye toplamak bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine, işlerin günden güne açılacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine alamet eder.

Rüyada yeşil fasulye topladığını görmek iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada tarlada yeşil fasulye toplamak kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, güçten ve takatten düşeceğine işarettir.

Rüyada yeşil fasulye toplamak uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, tartışma yaşayacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments