Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ayakları bağlı olmak

Rüyada ayakları bağlı olmak

Rüyada ayakları bağlı olmak hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına işarettir.

Rüyada ayakları bağlı olmak gördüyseniz:

  • Mikrobik hastalıklara açıksınız.

Rüyada ayakları bağlı güvercin görmek yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, hırpalanacağına işarettir.

Rüyada ayağı bağlı at görmek kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına alamet eder.

Rüyada ayağı bağlanmak yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, ayrılanların kavuşacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayaklarının bağlı olduğunu görmek evlerindeki huzurun artacağına, kişiye hep umut olacağına, onu doyasıya yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ayağı bağlı tavuk görmek kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine işarettir.

Rüyada ayağı bağlı güvercin görmek işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada ayakları bağlı koyun görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, neşeli bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada ayakları bağlanmak herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments