Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada at ve deniz görmek

Rüyada at ve deniz görmek

Rüyada at ve deniz görmek tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada at ve deniz gördüyseniz:

  • Plan, proje veya fikirlerinizi ortaya koyma biçiminiz meteor yağmurlarını andırıyor olabilir.

Rüyada denize atlayıp boğulmak insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, yeni bir iş olanağı yakalamaya, hafifleyeceğine, şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada denize giren at görmek ahlakından vazgeçmeyeceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine delalettir.

Rüyada deniz üstünde at görmek verilen emeklerin karşılığını bulacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizi atla geçmek temiz saf bir adamla evlenebileceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına inanılır.

Rüyada denize atlayan insanlar görmek artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, ferahlık veren sözler duymaya alamet etmektedir.

Rüyada denizde atlayan balık görmek karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine yorulur.

Rüyada denizin üstünde at görmek ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, bazı sorunların başgöstereceğine, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini denize atlarken görmek helal lokmalar yiyeceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şahin

Denizde oglumu sırtından bıcaklayan bir adamdan kaçıyorduk tamdenizin ortasına gelince. Boğulacagımız anda. Denizde çok güzel bir atın üzerine binip kaçıyorduk