Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek

Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek

Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, hileye, fesada bulaşacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü gördüyseniz:

  • Tarihlerle oynayabilirsiniz, bazı noktaları zorlayabilirsiniz veya iş birliklerinin dayandığı noktalardan memnun olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz.

Rüyada arkadaşını balkondan düşerken görmek bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, biraz olsun hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşinin balkondan düştüğünü görmek hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına işaret eder.

Rüyada çocuğun balkondan düştüğünü görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, insanlarla iç içe olacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan düşen çoçuk görmek çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, işlerinin gerileyeceğine delalettir.

Rüyada yakınının balkondan düştüğünü görmek evlilik yolunda bir adım atılacağına, ancak rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine alamet eder.

Rüyada balkondan düşerken görmek en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, maddi anlamda rahatlamaya rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan düşerken kurtulmak kazancın düşeceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.