Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arafatta bulunmak

Rüyada arafatta bulunmak

Rüyada arafatta bulunmak çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, aileyle iş yapmayacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına yorulur.

Rüyada arafatta bulunmak gördüyseniz:

  • Partnerinizle aranızda yaşanabilecek olaylara aşırı tepkiler vermemeye çalışmanızda fayda var.

Rüyada arafatta bulunmak yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına işarettir.

Rüyada arafat dağına çıkmak rüya sahibi erkekse şansının açılacağına, çok mutlu edeceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine işaret eder.

Rüyada arafta olmak her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada arafatuta namaz kılmak pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine yorulur.

Rüyada araf suresi okumak kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada arafta kalmak daha temkinli ve garantici olacağına, zor günlerin biteceğine, elde edilecek menfaatlere alamet etmektedir.

Rüyada kendini arafta görmek mutluluğun ve kazancın azalacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, maddi durumunun düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada arafa düşmek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments