Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arabayla gelmek

Rüyada arabayla gelmek

Rüyada arabayla gelmek takdir edilip her konuda destek göreceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına, iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına, sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, zorluklarla boğuşulacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine rivayet eder.

Rüyada arabayla gelmek gördüyseniz:

  • Olayların çok daha fazla ciddi bir boyut kazanmasını istemiyorsanız önemsiz gibi görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz.

Rüyada arabayla uçurum kenarına gelmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada arabayla gelmek sevinç gözyaşları dökmeye, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına delalettir.

Rüyada üzerine araba geldiğini görmek ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine inanılır.

Rüyada arabayla uçurumun kenarına gelmek inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabasına zarar geldiğini görmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada arabaya zarar geldiğini görmek kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının askerden geldiğini görmek kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına yorulur.

Rüyada şeytana karşı gelmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.