Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada anne babayı ölmüş görmek

Rüyada anne babayı ölmüş görmek

Rüyada anne babayı ölmüş görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, hep dinç ve genç kalacağına, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada anne babayı ölmüş gördüyseniz:

  • Özel evraklarınızın, anlaşmalarınızın veya maddi şeylerin üzerinden geçebilir istediğiniz şeylere sahip bir kişiyle tekrar bağlantı kurma şansı yakalayabilirsiniz.

Rüyada arkadaşın anne ve babasını görmek kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada anne babanın ayrıldığını görmek ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada anne babayı öpmek bazı konularda önayak olunacağına, işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine yorulur.

Rüyada anne ve babanın boşanacağını görmek kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, yokluğun biteceğine yorulur.

Rüyada sevdiğinin anne babasını görmek zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına işaret eder.

Rüyada anne ve babayı öpmek moral ve sermaye kaybedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada babanı anneni aldatırken görmek ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada ölen anne ve babasını görmek maddi varlığının çoğalacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments