Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada anahtarsız kapı açmak

Rüyada anahtarsız kapı açmak

Rüyada anahtarsız kapı açmak sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, gülen yüzünün solacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada anahtarsız kapı açmak gördüyseniz:

  • Kendinize esnek veya yalnız zaman ayırabilmek için gereken her değişikliği yapmanızda fayda var.

Rüyada demir kapıyı anahtarla açmak yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine tabir olunur.

Rüyada anahtarsız kapı açmak kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok zengin olacağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına yorulur.

Rüyada anahtarla araba kapısı açmak hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada büyük anahtarla kapı açmak büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, engellerin aşılacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine işaret eder.

Rüyada kırık anahtarla kapı açmak aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine delalet eder.

Rüyada kapıyı anahtarla açmak güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına delalet eder.

Rüyada anahtar kapı açmak en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, dertlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada anahtarla kapı açmak çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, onlardan büyük hayır göreceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments