Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada amerikayı gezmek

Rüyada amerikayı gezmek

Rüyada amerikayı gezmek eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, varını yoğunu kaybedeceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada amerikayı gezmek gördüyseniz:

  • Siz kendi işlerinize bakın, bırakın herkes kendi sorununu kendisi halletsin.

Rüyada teleferikle gezmek zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, başarılı olacağına işarettir.

Rüyada uçakla gezdiğini görmek eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda örümcek gezdiğini görmek çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada güzel bir evi gezmek çaresiz durumlara düşeceğine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada nehirde tekneyle gezmek gülen yüzünün de solacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle kol kola gezmek maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksek dağlarda gezmek başarısının ve kazancının sürekli olacağına, bahtının açık olacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla gezmek atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.