Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın kedi görmek

Rüyada altın kedi görmek

Rüyada altın kedi görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın kedi gördüyseniz:

  • Yakındalarsa yanlarına gitmeniz, uzaktalarsa aramanız sizin için iyi olabilir.

Rüyada yatağın altında kedi görmek sevilen bir eşyanın çalınacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, çok büyük bir mutluluk duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın kedi görmek kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, tartışmaların son bulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, sıkıntıların azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatak altında kedi görmek sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine inanılır.

Rüyada yavru kedi ölüsü görmek işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi köpek ve tavşan görmek kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına tabir olunur.

Rüyada kedi tüyü yutmak o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve kedi getirmek yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada gri renkli kedi görmek borçlarının ödeneceğine, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments