Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın çeyrek altın görmek

Rüyada altın çeyrek altın görmek

Rüyada altın çeyrek altın görmek ün salacağına, düşmanlıkların biteceğine, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, büyük takdir toplanacağına delalet eder.

Rüyada altın çeyrek altın gördüyseniz:

  • Maddi konularda şanslısınız.

Rüyada yerden çeyrek altın toplamak sorunların tamamen ortadan kalkacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada birçok çeyrek altın görmek çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda çeyrek altın görmek tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine işaret eder.

Rüyada altın çeyrek almak akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına alamet eder.

Rüyada bebeğe çeyrek altın takmak bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, emeklerin boş yere harcanacağına, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çeyrek ve cumhuriyet altını görmek yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada birinden çeyrek altın almak kötü yola sapmayacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına delalet eder.

Rüyada birine çeyrek altın takmak ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments