Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada adam ezmek

Rüyada adam ezmek

Rüyada adam ezmek elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine delalettir.

Rüyada adam ezmek gördüyseniz:

  • Bazı hamlelerinizi gizlice gerçekleştirmek veya diğerlerinin işlerinize karışmasını engellemek amacında olabilirsiniz.

Rüyada adam ezmek harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine delalet eder.

Rüyada arabayla adam ezmek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada farenin kafasını ezmek söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, maddi açıdan rahata erileceğine tabir olunur.

Rüyada arabayla bebek ezmek hayırlı yollara gireceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, başarılarının sürekli olacağına işaret eder.

Rüyada yılan görüp başını ezmek eşlerin muhabbetinin artacağına, rakiplerini alt edeceğine, darda kalacağına delalet eder.

Rüyada arabayla ezmek yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine alamet eder.

Rüyada atın ezdiğini görmek zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına tabir olunur.

Rüyada incir ezmek büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına işarettir.

Bir yorum

  1. Rüyamda adamı at arabasının altında kalarak olduğunu gördüm beyaz bir at birde sor at

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.