Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada açık mezara düşmek

Rüyada açık mezara düşmek

Rüyada açık mezara düşmek ruhen güzelleşeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada açık mezara düşmek gördüyseniz:

  • Parasal sıkıntılarınız kafanızı çok meşgul ediyor.

Rüyada açık mezara düşmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına tabir olunur.

Rüyada üzeri açık mezar görmek ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, ticaretten yana şanslarının açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi mezarını açık görmek evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü birinin mezarını açık görmek ailenin büyüyeceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlığı açık görmek çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada açık ve boş mezar görmek kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, huzur dolu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada açık mezara girmek işinden uzaklaşacağına, aralarında bir konuşma geçeceğine, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine yorulur.

Rüyada açık bebek mezarı görmek ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.