Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada açık mavi ceket görmek

Rüyada açık mavi ceket görmek

Rüyada açık mavi ceket görmek daha fazla gelir elde edeceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada açık mavi ceket gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmeler var.

Rüyada açık mavi ceket görmek işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına, büyük bir karar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi ceket almak rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada mavi renk ceket görmek iyi şartlarda yaşayacağına, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada saks mavisi ceket görmek hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine işaret eder.

Rüyada mavi kot ceket giymek huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi kot ceket görmek arkasından iyi anılan kişi olacağına, hasadının tarlasında kalacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi ceket görmek aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına işarettir.

Rüyada mavi deri ceket görmek sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments