Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüzüne çamur sürmek

Rüyada yüzüne çamur sürmek

Rüyada yüzüne çamur sürmek kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yüzüne çamur sürmek gördüyseniz:

  • Sezgileriniz kuvvetleniyor, duyarlılığınız artıyor.

Rüyada yüzüne çamur sürmek cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına inanılır.

Rüyada çamuru yüzüne sürmek işbirliği içinde olacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına rivayet eder.

Rüyada yüze çamur sürmek Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, kurtuluşa kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada üzerine çamur sürmek güzel günler yaşayacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağzına çamur sürmek moral ve sermaye kaybedeceğine, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına, hoşgörülü biri olunacağına delalettir.

Rüyada saça çamur sürmek hedeflerine yaklaşacağına, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, ters giden durumların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada çamurda araba sürmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, işlerine yeni işler katacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine alamet eder.

Rüyada çamurda bisiklet sürmek elde edilen nasibin artacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments