Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yonca sulamak

Rüyada yonca sulamak

Rüyada yonca sulamak yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına delalet eder.

Rüyada yonca sulamak gördüyseniz:

  • Bir iş birliği ilginizi çekebilir.

Rüyada yonca sulamak bankadaki hesabının büyüyeceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, bekarsa evleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yonca tarlası sulamak üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, kazancın arttırılacağına tabir olunur.

Rüyada yonca tohumu görmek hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, özlemelerin son bulacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına alamet eder.

Rüyada yonca altın görmek ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, hem çok mutlu olacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına tabir olunur.

Rüyada yonca görmek sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada yonca balyası görmek işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, her açıdan farklılıklar olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru yonca görmek kendi işini kuracağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada üç yapraklı yonca görmek sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.