Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeşil tişört giydiğini görmek

Rüyada yeşil tişört giydiğini görmek

Rüyada yeşil tişört giydiğini görmek sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, mutluluğunun daim olacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına delalettir.

Rüyada yeşil tişört giydiğini gördüyseniz:

  • Bazı düşüncelerinizin, fikirlerinizin, seçimlerinizin veya yapılmış anlaşmaların doğruluğu konusunda diğerlerinin fikirlerini alarak ilerlemek isteyebilirsiniz.

Rüyada yeşil tişört giydiğini görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil tişört giymek epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının tişörtünü giymek ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına yorulur.

Rüyada lacivert tişört giymek büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, problemlerinin biteceğine işaret eder.

Rüyada turuncu tişört giymek sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına işaret eder.

Rüyada yırtık tişört giymek deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına alamet eder.

Rüyada mor tişört giymek hiçbir sorun yaşanmayacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada siyah tişört giymek rahat erileceğine, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.