Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yerde kurtçuk görmek

Rüyada yerde kurtçuk görmek

Rüyada yerde kurtçuk görmek içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada yerde kurtçuk gördüyseniz:

  • Eleştirilmek veya şikayet dinlemek istemiyorsanız, daha fazla araştırmacı olmalısınız.

Rüyada her yerde kurt görmek çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada yerde kurtçuk görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, ortaklıkların bozulacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine işarettir.

Rüyada dar bir yerden geçmeye çalışmak büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, amaçlarınızın gerçekleşeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına alamet eder.

Rüyada dar yerde kalmak kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalet eder.

Rüyada yerde cam kırıkları görmek özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yerden ot toplamak uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kendini kalabalık bir yerde görmek beklentilerine ulaşacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına inanılır.

Rüyada yerden para çıkarmak haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, maddi güç elde edeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments