Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yatakta su görmek

Rüyada yatakta su görmek

Rüyada yatakta su görmek ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına, ilerleyemeyeceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada yatakta su gördüyseniz:

  • Yetenekli kişilerle bir araya gelerek uyumlu bir takım çalışması ortaya koyabilirsiniz.

Rüyada su yatağı görmek yeni bir şehre yerleşileceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine işaret eder.

Rüyada yatağın altında su görmek mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına işaret eder.

Rüyada yatak odasında su görmek bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına yorulur.

Rüyada su dolu yatak görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, yaşamın kolaylaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde yatak görmek işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına tabir olunur.

Rüyada yatakta su görmek insanların takdirine mazhar olacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yatak odasını su basmak yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, yüksek mertebeye geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yatağa su dökmek yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.