Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yangın söndüğünü görmek

Rüyada yangın söndüğünü görmek

Rüyada yangın söndüğünü görmek kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, borçlarının ödeneceğine yorulur.

Rüyada yangın söndüğünü gördüyseniz:

  • Arzuladığınız kişi ya sizi arzu etmiyor olabilir ya da onunla kaçamak yaptığınız zaman arkadaşınızın çevresi tarafından yakalanabilirsiniz.

Rüyada orman yangınını söndürmek maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine alamet eder.

Rüyada yangın söndüğünü görmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada orman yangın söndürmek çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, bu ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, zenginlik elde edeceğine, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine işarettir.

Rüyada yangını suyla söndürmek sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, insanlara olan güvenin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada yangın söndürme tüpü görmek özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, maddi olarak kötü bir karara varılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yangını söndürmek sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine delalet eder.

Rüyada yangının söndüğünü görmek bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, bazı girişimlerde bulunacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada evde çıkan yangını söndürmek arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments