Rüyada vaftiz etmek

Rüyada vaftiz etmek büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, sahip olduklarının da çoğalacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, maddi kayba uğrayacağına, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada vaftiz etmek gördüyseniz:

  • Kendinizi affettirmenizi gerektiren durumlar varsa, çok fazla şeyi ortaya dökmek size zarar verebilir.

Rüyada vaftiz görmek lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına işarettir.

Rüyada vaftiz töreni görmek elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine tabir olunur.

Rüyada vaftiz etmek ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine inanılır.

Rüyada vaftiz olmak huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top