Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada trafik kazası yapıldığını görmek

Rüyada trafik kazası yapıldığını görmek

Rüyada trafik kazası yapıldığını görmek bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, kariyer planının altüst olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, kazancın daha da arttırılacağına işaret eder.

Rüyada trafik kazası yapıldığını gördüyseniz:

  • Biraz heyecanlı dakikalar yaşadıktan sonra sorunu komşularınız ile birlikte çözeceksiniz.

Rüyada trafik kazası yapıp ölmek hayat mücadelesini yalnız vereceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada trafik kazası yapıldığını görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının trafik kazasını görmek çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına alamet eder.

Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, zor durumların biteceğine, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada trafik kazası yapan birini görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, hayıflanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşını trafik kazasında görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına alamet eder.

Rüyada trafik kazasında birilerinin öldüğünü görmek attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına rivayet eder.

Rüyada başka birinin trafik kazası geçirdiğini görmek eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments