Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ticari taksi sürmek

Rüyada ticari taksi sürmek

Rüyada ticari taksi sürmek çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, büyük problemler yaşanacağına, rahat bir hayatı olacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına rivayet eder.

Rüyada ticari taksi sürmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde süregelen olayları gereksiz yere büyütmeyin.

Rüyada ticari taksi sürmek sıkıntıdan kurtulacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya delalettir.

Rüyada sarı ticari taksiye binmek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine, sevdikleri ile kavuşacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına işarettir.

Rüyada ticari taksi kullanmak başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ticari taksiye bindiğini görmek ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada ticari taksi görmek büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada ticari taksiye binmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada sarı ticari taksi görmek parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, düşmanlarla beraber oturmaya delalet eder.

Rüyada ticari taksi almak çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, ticarete atılacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments