Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada teyzesini görmek

Rüyada teyzesini görmek

Rüyada teyzesini görmek eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, nimetin ve kazancın artacağına, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine işaret eder.

Rüyada teyzesini gördüyseniz:

  • Başkaları hakkındaki düşüncelerinizi kendinize saklamanız gerekeiyor olabilir.

Rüyada teyze kızı görmek tatil ya da dünya turuna çıkacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, yoluna pek çok engelin çıkacağına yorulur.

Rüyada teyze kızına sarılmak sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada büyük teyze görmek adımlarını daha sağlam atacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, bir sebeple zorluklara düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada teyzemin evini görmek kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına işaret eder.

Rüyada teyzesini öpmek karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı teyzenin öldüğünü görmek bunun da kendisi için hayırlı olacağına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, geçimin kolaylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada anne teyze görmek çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada teyzeyi dövmek sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, rüya sahibinin büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments