Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada telefonun dinlendiğini görmek

Rüyada telefonun dinlendiğini görmek

Rüyada telefonun dinlendiğini görmek kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, yıpranacağına, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada telefonun dinlendiğini gördüyseniz:

  • Partnerinizi olduğu gibi kabul ederseniz içinizde çok başka güzel duygular da uyanabilir.

Rüyada telefonun dinlendiğini görmek haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına işarettir.

Rüyada dinlendiğini görmek bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının elinde telefon görmek karlı işler yapacağına, başını yastığa daha rahat koyacağına, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına delalettir.

Rüyada akrabayla telefonda konuşmak moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına işarettir.

Rüyada telefonda askerle konuşmak mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada cep telefonu çalınmak dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına inanılır.

Rüyada ölen kişiyle telefonda konuşmak hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada yeni telefonu almak kısmetinin kapanacağına, doğru yolu bulacağına, kişinin çocuk hasreti çekeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments