Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tatlı satın almak

Rüyada tatlı satın almak

Rüyada tatlı satın almak borca batacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine tabir olunur.

Rüyada tatlı satın almak gördüyseniz:

  • Aile büyükleriniz arasında hastalık ya da herhangi bir sıkıntı verici durum olabilir.

Rüyada tatlı satın aldığını görmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, engellerin ortadan kalkacağına, sorunlarının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada tatlı satın almak işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yemek ve tatlı yemek çok fazla zarara sebep olmayacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tatlı yiyecekler görmek yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına işaret eder.

Rüyada tel kadayıf tatlısı görmek güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birine tatlı vermek kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına inanılır.

Rüyada çok çeşit tatlı görmek büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tatlı su balığı yemek hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments