Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada susam yağı görmek

Rüyada susam yağı görmek

Rüyada susam yağı görmek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına yorulur.

Rüyada susam yağı gördüyseniz:

  • Fazla tereddüt etmemelisiniz.

Rüyada susam yağı görmek kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kazançlı işlere gireceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine tabir olunur.

Rüyada susamlı poğaça görmek alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine yorulmaktadır.

Rüyada susam almak zorlukların aşılacağına, zararların yakında telafi edileceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada susam yemek sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yanlış kararlar vereceğine rivayet eder.

Rüyada susam ekmek kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada simit ve susam görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına işaret eder.

Rüyada susamlı ekmek yemek iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına işarettir.

Rüyada susamlı çubuk yemek güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, işlerin yavaşlayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.