Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada süs gemi görmek

Rüyada süs gemi görmek

Rüyada süs gemi görmek parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına işarettir.

Rüyada süs gemi gördüyseniz:

  • Çeşitli iş birliklerinizde işler hızlanabilir.

Rüyada süs gemi görmek insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, emellere ulaşılacağına rivayet eder.

Rüyada kırmızı süs biberi görmek büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına yorulur.

Rüyada süslendiğini görmek yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada süslenmiş koç görmek parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine inanılır.

Rüyada bakır süs eşyası görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada süs balığı almak kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine yorulur.

Rüyada süs balığı toplamak rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine rivayet eder.

Rüyada süs mumu görmek çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments