Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah tava görmek

Rüyada siyah tava görmek

Rüyada siyah tava görmek iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına, önünü göremez olacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah tava gördüyseniz:

  • Dikkat çekmek istediğiniz konular kendiliğinden kendini gösterdiyse dile getirmemenizde fayda var.

Rüyada siyah tava görmek belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine işaret eder.

Rüyada çelik tava görmek toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine, duaların kabul olacağına delalettir.

Rüyada kırık tava görmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tava satın almak kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tava yıkamak sorunların üstüste geleceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kirli tava görmek işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına alamet eder.

Rüyada tavada et kavurmak zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine inanılır.

Rüyada tava almak hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments