Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şeytanla dalga geçmek

Rüyada şeytanla dalga geçmek

Rüyada şeytanla dalga geçmek işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, çalışan kişiler için ise, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şeytanla dalga geçmek gördüyseniz:

  • Maceralara atılmadan önce bitirmeniz gereken işleriniz var.

Rüyada şeytanla dalga geçmek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada dalga geçmek zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine delalettir.

Rüyada gülmek dalga geçmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine işarettir.

Rüyada birisiyle dalga geçmek inancından sapacağına, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle dalga geçmek büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada deniz dalgasının içinden geçmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına rivayet eder.

Rüyada dev deniz dalgaları görmek dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin içinde dalga görmek uykusuz ve halsiz düşeceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments