Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğinle aynı masada oturmak

Rüyada sevdiğinle aynı masada oturmak

Rüyada sevdiğinle aynı masada oturmak onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinle aynı masada oturmak gördüyseniz:

  • Çok fazla şey üstlenmek veya gereğinden fazla işle uğraşma ihtiyacı duymak sakıncalı olabilir.

Rüyada sevdiğinle aynı masada oturmak kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada biriyle aynı masada oturmak aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle aynı masada oturmak Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada başbakanla aynı masada oturmak zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinle masada oturmak elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine yorulur.

Rüyada aynı masada yemek yemek rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle aynı masada yemek yemek uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına delalet eder.

Rüyada kalabalık masada oturmak çok büyük başarılar elde edeceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder. Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments