Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin kızı hamile görmek

Rüyada sevdiğin kızı hamile görmek

Rüyada sevdiğin kızı hamile görmek başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızı hamile gördüyseniz:

  • Aksi tercihlerin zararını görebilirsiniz.

Rüyada sevdiği kızın hamile olduğunu görmek Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızı hamile görmek elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kızı hamile görmek dikkat çekeceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, hırpalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın hamile olduğunu görmek ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına delalet eder.

Rüyada genç bir kızın hamile olduğunu görmek hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızın hamile görmek sağlığının yerinde kalacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, satışların düşeceğine delalet eder.

Rüyada bir kızı hamile görmek kime danışacağını bilemez olacağına, vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bekar bir kızın hamile olduğunu görmek rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.