Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin kişinin sana aşık olduğunu görmek

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşık olduğunu görmek

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşık olduğunu görmek kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, hanesinin bollukla dolacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşık olduğunu gördüyseniz:

  • Başkalarını temsilen veya başkaları için yapacağınız konuşmalarda çok dikkatli olmalısınız.

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşık olduğunu görmek yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sana aşık olan kişiyi görmek iftiraya uğrayacağına, gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana sarılmasını görmek alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyi sana bakarken görmek projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, zarar edeceği bir döneme gireceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana sarıldığını görmek geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasına aşık olduğunu görmek kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin aşık olduğun kişiyi görmek hayatının zaferlerle dolacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının sana aşık olduğunu görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.