Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada savaşta komutan olmak

Rüyada savaşta komutan olmak

Rüyada savaşta komutan olmak huzursuzluklarından kurtulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine yorulur.

Rüyada savaşta komutan olmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin saplantıları ya da kör noktaları üretkenliğiniz üzerinde tutumunuza bağlı olarak artı ya da eksi etkiler yapabilir.

Rüyada savaş komutanı olmak atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, isteklerinin erteleneceğine, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına tabir olunur.

Rüyada savaşta komutan olduğunu görmek ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, yükünün azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada savaşta komutan olmak kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, sosyal hayatını da askıya alacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada alay komutanı görmek güzel bir hayat geçireceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada asker komutan görmek manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına delalettir.

Rüyada yüksek rütbeli komutan görmek hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada asker ve komutan görmek tüm dileklerin tutacağına, zor günlerden geçeceğine, bu ağır havanın bir an önce dağılması için Allah’a yalvaracağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine alamet eder.

Rüyada tugay komutanı görmek kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.