Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada savaş aleti görmek

Rüyada savaş aleti görmek

Rüyada savaş aleti görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına, rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada savaş aleti gördüyseniz:

  • Bazı kişiler uzun zamandır istediğiniz bir şeyi denemeniz için size şans tanıdıysa, tüm planlarınızı iptal edip, o yöne ilerlemenizde fayda var.

Rüyada savaş aleti görmek atılım yapacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, hem verimi yükselteceğine alamet etmektedir.

Rüyada müzik aletinin kırıldığını görmek ev sahibi olunacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine alamet eder.

Rüyada müzik aleti çalan birini görmek rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çalgı aleti görmek büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada müzik aleti kanun görmek kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ev aletleri görmek sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına inanılır.

Rüyada tarım aleti görmek sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada tamir aleti görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments