Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçta boncuk görmek

Rüyada saçta boncuk görmek

Rüyada saçta boncuk görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, işlerin düşeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, hayırlı bir işe başlayacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine delalettir.

Rüyada saçta boncuk gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla karşılaşmak veya iletişim kurmak hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Rüyada saça boncuk takmak kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, yıpranacağına, strese gireceğine işaret eder.

Rüyada saçta boncuk görmek heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına işarettir.

Rüyada saçında boncuk görmek işlerlik kazanıp insanla dolacağına, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine delalettir.

Rüyada tesbih boncuk toplamak kazancının eksilmeyeceğine, arabuluculuk yapılacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına inanılır.

Rüyada rengarenk boncuk görmek bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, bazı engellerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada boncuklu takılar görmek bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine yorulur.

Rüyada boncuk taş görmek doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına inanılır.

Rüyada boncuklu bileklik takmak herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments