Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçını uzun görmek

Rüyada saçını uzun görmek

Rüyada saçını uzun görmek alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine, de elinin bollaşacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, malından ve parasından kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada saçını uzun gördüyseniz:

  • Birbirimizi kırmamak için çaba göstermemizde fayda var.

Rüyada birini saçları uzun görmek ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarını uzun ve kıvırcık görmek kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada uzun bukleli saç görmek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına işarettir.

Rüyada çok uzun saçlı olduğunu görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine alamet eder.

Rüyada annesini uzun saçlı görmek gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına işaret eder.

Rüyada uzun saç kesmek yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada saçını siyah ve uzun görmek ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına tabir olunur.

Rüyada dalgalı uzun saç görmek çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments