Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçın uzadığını görmek

Rüyada saçın uzadığını görmek

Rüyada saçın uzadığını görmek yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, hayallerinin suya düşeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, sağlıkla ilgili gelişmelere, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada saçın uzadığını gördüyseniz:

  • Sadece başkalarının sorunlarını halletmekle uğraşırsanız kendinizi ilgilendiren önemli fırsatlar kaçırabilirsiniz.

Rüyada saç uzadığını görmek yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına işarettir.

Rüyada saçlarının çok uzadığını görmek kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin saçlarının uzadığını görmek yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, büyük bir karamsarlığa kapılacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının saçının uzadığını görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin saçının uzadığını görmek huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, para kazanmaya, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına inanılır.

Rüyada kendi saçlarının uzadığını görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçlarının beline kadar uzadığını görmek rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, büyük savaşların yaşanacağına işarettir.

Rüyada kendi saçının uzadığını görmek destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, malların çoğalacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.