Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçın kısa görmek

Rüyada saçın kısa görmek

Rüyada saçın kısa görmek gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, kısmetlerinin ve şansının kapanacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, büyük sorunlarla boğuşulacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, kötü ve zor günler yaşanacağına inanılır.

Rüyada saçın kısa gördüyseniz:

  • Başladığınız işler bitirilmeyi bekliyor.

Rüyada saçları kısa kestirmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçlarını kısa kestirdiğini görmek ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine işaret eder.

Rüyada saçını kısa görmek sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine yorulur.

Rüyada kısa saçlı erkek görmek hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada saçlarını kısa görmek sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine yorulur.

Rüyada uzun saçı kısa kesmek yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine delalettir.

Rüyada kısa saçı uzun görmek hidayete ermeyi de başaracağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kısa saç kestirdiğini görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.