Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçı kurutmak

Rüyada saçı kurutmak

Rüyada saçı kurutmak maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, bu olayların yaşanmasına sebep olan akrabalar ve arkadaşlar ile tartışma yaşanacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada saçı kurutmak gördüyseniz:

  • Altından kalkabileceğinizden fazla şey yüklenebilirsiniz.

Rüyada saçını kurutmak gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada saçı kurutmak her istediğini alabileceğine, kısmetinin de açılacağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçlarını kurutmak kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, savurgan bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada ıslak saç kurutmak diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine rivayet eder.

Rüyada ıslak saçı kurutmak az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına işaret eder.

Rüyada saç kurutmak gönül sızılarının dineceğine, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına delalettir.

Rüyada saç kuruttuğunu görmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada saç kurutma makinesi görmek yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments