Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada patronu ve eşini görmek

Rüyada patronu ve eşini görmek

Rüyada patronu ve eşini görmek kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, zevki sefa içinde olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, üzüntülerin gideceğine rivayet eder.

Rüyada patronu ve eşini gördüyseniz:

  • Plan veya fikirlerinizi kısmi olarak paylaşmanızda fayda var.

Rüyada patronunu ve eşini görmek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada eşinin patronunu görmek güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, zor ve kötü günler geçireceğine, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada patron eşi görmek ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, bir toplulukla beraber hareket edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada patron ve eşini görmek hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada patronunun eşini görmek moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada patronun eşini görmek sevgi ve hürmet göreceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski patronun eşini görmek sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada patronu ve eşini görmek sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments