Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ormanda yeşillik görmek

Rüyada ormanda yeşillik görmek

Rüyada ormanda yeşillik görmek eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, mal mülk edineceğine, geleceğe olan inancını yitireceğine, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, az da olsa feraha çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ormanda yeşillik gördüyseniz:

  • Farklı önerileri ya da teklifleri olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ormanda yeşil yılan görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına tabir olunur.

Rüyada ormanda yeşillik görmek herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşillik orman görmek karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, üzücü haberler alacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine alamet eder.

Rüyada yeşil bir orman görmek çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, mal mülk sahibi olunacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada orman ve yeşillik görmek alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine işarettir.

Rüyada yeşil orman ve su görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil çam ormanı görmek büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşillik ve orman görmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments