Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada organ kusmak

Rüyada organ kusmak

Rüyada organ kusmak işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, kazancının da eksilmeyeceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yenileceğine, şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada organ kusmak gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar hızlı hareket etmiyor ya da edemiyor olabilir.

Rüyada iç organları kusmak çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada organ kusmak hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına delalet eder.

Rüyada iç organlarını kusmak borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, güç alacağına, bu sayede kötü halden iyi hale geçeceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada iç organlarını dışarıda görmek hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin erkek organı görmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ünlü erkek organı görmek mutsuz ve hasta olacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kötülüklerden uzak kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeklik organının uzadığını görmek sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadın organı ellemek atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments